Znaczenie praktycznych gadżetów na przykładzie podkładek pod mysz.
PODKŁADKI POD MYSZ Z LOGO!

Do najlepszych materiałów reklamowych z pewnością zaliczamy te, które używa się na co dzień. Praktyczne materiały są lepiej odbierane przez klientów. Nic dziwnego. Każdy z nas wolałby otrzymać gadżet reklamowy, który będzie mógł wykorzystać. Na popularności zyskują PODKŁADKI REKLAMOWE POD MYSZ.

czytaj całość »
Ubrania z logo firmy. Co wybrać?
ODZIEŻ REKLAMOWA Z NADRUKIEM

ODZIEŻ REKLAMOWA Z NADRUKIEM.

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W GADŻETY PROMOCYJNE TEGO TYPU?

Jak dobrze wiadomo gadżety reklamowe potrafią świetnie wpłynąć na budowanie własnej marki. Odzież reklamowa z własnym logo może w skuteczny sposób napędzić Twój biznes! :-)Jest to bardzo ważna forma promocji niezależnie od rodzaju działalności.  Naprawdę wiele firm decyduje się na taką formę promowania swojej marki.
Najbardziej popularna odzież reklamowa to:

czytaj całość »
Techniki znakowania gadżetów. Transfery wielokolorowe DTF.
Transfery wielokolorowe DTF.

Branża reklamowa cały czas się rozwija. Co rusz pojawiają się ciekawe NOWOŚCI pomagające ułatwić i ulepszyć naszą pracę. Pod lupę bierzemy transfery wielokolorowe DTF. NOWOŚĆ, która poprawi jakość i czas pracy! DTF zastąpi lub stanie się rozwiązaniem uzupełniającym druk DTG. Już tłumaczę o co chodzi z tą technologią.

czytaj całość »
Smycz reklamowe. Świetny wybór na promocję firmy!
SMYCZE REKLAMOWE Z NADRUKOWANYM LOGO!

Nie od dziś wiadomo, że smyczy reklamowych w branży reklamowej używa się na potęgę. Można zobaczyć je w urzędach czy szpitalach. Używają ich studenci, uczniowie oraz przedsiębiorcy wielu firm. Smycz reklamowa jest gadżetem używanym na co dzień dlatego tak świetnie radzi sobie z budowaniem marki danej firmy. To nie tylko kawałek materiału- to idealne narzędzie do wypromowania swojej firmy na rynku. Ten gadżet reklamowy zawdzięcza swoją popularność dzięki praktyczności użytkowania.

czytaj całość »
Czym jest i jak się wykonuje tampodruk na gadżetach?
Tampodruk na gadżetach.

Korzyści płynące ze znakowania gadżetów reklamowych metodą tampodruku.

Drukowanie tamponowe (tampodruk) zaliczane jest do pochodnych druku wklęsłego.
Za pomocą miękkiego, silikonowego stempla zwanego tamponem o odpowiedniej wielkości oraz kształcie wykonywany jest nadruk na powierzchni gadżetu reklamowego. Oprócz tamponu potrzebujemy jeszcze matryce, farbę i maszynę do znakowania.

czytaj całość »
Dlaczego gadżety reklamowe są WAŻNYM elementem promocji?
Dlaczego gadżety reklamowe są WAŻNYM elementem promocji?

Gadżety reklamowe są jedną z najbardziej popularnych i najdłużej istniejących form promocji. Świetnie sprawdzają się w niemalże każdej branży. Coraz więcej firm korzysta z takiego rodzaju działań reklamowych. Każdemu właścicielowi firmy zależy aby jego firma była rozpoznawalna i dobrze odbierana przez klientów.

czytaj całość »
Dlaczego warto wybrać długopisy ekologiczne?
Dlaczego warto wybrać długopisy ekologiczne?

Długopisy ekologiczne są biodegradowalne. Wykonane z papieru, drewna czy bambusa cieszą się ogromnym i niesłabnącym zainteresowaniem. Moda na eko w dzisiejszych czasach jest bardzo popularna. Staliśmy się bardziej świadomi i większą uwagę przywiązujemy do dbania o środowisko. Warto więc wykorzystać to na  promocję swojej firmy.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl