PODKŁADKI POD MYSZ Z LOGO!
PODKŁADKI POD MYSZ Z LOGO!

Do najlepszych materiałów reklamowych z pewnością zaliczamy te, które używa się na co dzień. Praktyczne materiały są lepiej odbierane przez klientów. Nic dziwnego. Każdy z nas wolałby otrzymać gadżet reklamowy, który będzie mógł wykorzystać. Na popularności zyskują PODKŁADKI REKLAMOWE POD MYSZ.

czytaj całość »
ODZIEŻ REKLAMOWA Z NADRUKIEM
ODZIEŻ REKLAMOWA Z NADRUKIEM

ODZIEŻ REKLAMOWA Z NADRUKIEM.

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W GADŻETY PROMOCYJNE TEGO TYPU?

Jak dobrze wiadomo gadżety reklamowe potrafią świetnie wpłynąć na budowanie własnej marki. Odzież reklamowa z własnym logo może w skuteczny sposób napędzić Twój biznes! :-)Jest to bardzo ważna forma promocji niezależnie od rodzaju działalności.  Naprawdę wiele firm decyduje się na taką formę promowania swojej marki.
Najbardziej popularna odzież reklamowa to:

czytaj całość »
Transfery wielokolorowe DTF.
Transfery wielokolorowe DTF.

Branża reklamowa cały czas się rozwija. Co rusz pojawiają się ciekawe NOWOŚCI pomagające ułatwić i ulepszyć naszą pracę. Pod lupę bierzemy transfery wielokolorowe DTF. NOWOŚĆ, która poprawi jakość i czas pracy! DTF zastąpi lub stanie się rozwiązaniem uzupełniającym druk DTG. Już tłumaczę o co chodzi z tą technologią.

czytaj całość »
Kubki reklamowe z logo firmy
Kubki reklamowe z logo firmy

Jak pokazują statystyki kubki reklamowe cieszą się nieustającą popularnością wśród materiałów promocyjnych. Kubków używa każdy dlatego zrobiły WOW na rynku gadżetów reklamowych. Występują dosłownie wszędzie! W domu, w biurze, a nawet znajdą się kolekcjonerzy takich gadżetów.

czytaj całość »
Smycz reklamowe. Świetny wybór na promocję firmy!
SMYCZE REKLAMOWE Z NADRUKOWANYM LOGO!

Nie od dziś wiadomo, że smyczy reklamowych w branży reklamowej używa się na potęgę. Można zobaczyć je w urzędach czy szpitalach. Używają ich studenci, uczniowie oraz przedsiębiorcy wielu firm. Smycz reklamowa jest gadżetem używanym na co dzień dlatego tak świetnie radzi sobie z budowaniem marki danej firmy. To nie tylko kawałek materiału- to idealne narzędzie do wypromowania swojej firmy na rynku. Ten gadżet reklamowy zawdzięcza swoją popularność dzięki praktyczności użytkowania.

czytaj całość »
Tampodruk na gadżetach.
Tampodruk na gadżetach.

Korzyści płynące ze znakowania gadżetów reklamowych metodą tampodruku.

Drukowanie tamponowe (tampodruk) zaliczane jest do pochodnych druku wklęsłego.
Za pomocą miękkiego, silikonowego stempla zwanego tamponem o odpowiedniej wielkości oraz kształcie wykonywany jest nadruk na powierzchni gadżetu reklamowego. Oprócz tamponu potrzebujemy jeszcze matryce, farbę i maszynę do znakowania.

czytaj całość »
Dlaczego gadżety reklamowe są WAŻNYM elementem promocji?
Dlaczego gadżety reklamowe są WAŻNYM elementem promocji?

Gadżety reklamowe są jedną z najbardziej popularnych i najdłużej istniejących form promocji. Świetnie sprawdzają się w niemalże każdej branży. Coraz więcej firm korzysta z takiego rodzaju działań reklamowych. Każdemu właścicielowi firmy zależy aby jego firma była rozpoznawalna i dobrze odbierana przez klientów.

czytaj całość »
Dlaczego warto wybrać długopisy ekologiczne?
Dlaczego warto wybrać długopisy ekologiczne?

Długopisy ekologiczne są biodegradowalne. Wykonane z papieru, drewna czy bambusa cieszą się ogromnym i niesłabnącym zainteresowaniem. Moda na eko w dzisiejszych czasach jest bardzo popularna. Staliśmy się bardziej świadomi i większą uwagę przywiązujemy do dbania o środowisko. Warto więc wykorzystać to na  promocję swojej firmy.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl