Długopisy ekologiczne są biodegradowalne. Wykonane z papieru, drewna czy bambusa cieszą się ogromnym i niesłabnącym zainteresowaniem. Moda na eko w dzisiejszych czasach jest bardzo popularna. Staliśmy się bardziej świadomi i większą uwagę przywiązujemy do dbania o środowisko. Warto więc wykorzystać to na  promocję swojej firmy.

Takie długopisy reklamowe sprawdzą się w każdej branży, a co najważniejsze należą do jednych z najtańszych gadżetów.

Swoje zastosowanie znajdą na targach, różnych akcjach promocyjnych, w szkołach oraz przedszkolach, bibliotekach, konferencjach, spotkanich biznesowych,równie dobrze można dołączyć go do zamówienia jako miły upominek reklamowy dla klienta.  W naszym sklepie oferta eko stale się powiększa. Klienci bardzo chętnie wybierają tego typu materiały reklamowe.
Ekologiczny długopis reklamowy stał się jednym z najczęściej kupowanych gadżetów.

Czym się kierować przy wyborze długopisów ekologicznych?

Na pewno warto skupić się na materiale z jakiego jest wykonany nasz gadżet reklamowy oraz na powierzchni przeznaczonej do znakowania. Każdemu zależy na tym aby jego logo było dobrze widoczne.

Poniżej kilka najpopularniejszych ekologicznych długopisów reklamowych z naszej oferty :-)

Długopis ekologiczny ENVIROSTYLE. To najczęściej wybierany gadżet reklamowy z uwagi na swój klasyczny wygląd. Wykonany został ze słomy pszenicznej i ABS po recyklingu. Rozmiar długopisu 141x10mm. Występuje w trzech kolorach, posiada wkład w kolorze niebieskim. Znakowany metodą tampodruku. Wybierając ten model długopisu otrzymacie super gadżet  za naprawdę niewielkie pieniądze :-)

Drugim najchętniej wybieranym długopisem reklamowym  jest ECO WRITTEN. Wykonany został w całości z papieru. Ma oryginalny kształt i aż sześć kolorów do wyboru. Wkład również jak swój poprzednik posiada w kolorze niebieskim. Klienci wybierają go do różnych branży. Swój wachlarz odbiorców ma naprawdę szeroki :-) Nadaje się idealnie jako upominek reklamowy. 

Teraz pod lupę bierzemy długopis ekologiczny KORTE.
Ten gadżet reklamowy świetnie wpasowuje się do idei dbania o środowisko naturalne. Wykonany został z naturalnego korka, a przycisk z drewna. "Ubrany" w kolorowe elementy prezentuje się bardzo ciekawie i awangardowo. Wkład w kolorze niebieskim, znakowanie tampodruk :-)

A czy ekologiczny długopis może prezentować się elegancko? Ależ może ;-) Idealnym dowodem na to jest nasz kolejny ulubieniec! Długopis RUB. Ten długopis reklamowy posiada korpus wykonany z litego kawałka bambusu. Czarne wstawki nadają mu właśnie tej elegancji. To już droższa opcja gadżetu reklamowego, ale naprawdę chętnie wybierana.

Zbliżamy się ku końcowi :-), ale muszę wspomnieć jeszcze o naszym nietuzinkowym, wyglądającym jak ołówek ekologicznym długopisie reklamowym ENVIRO. Wykonany został z kartonu z recyklingu. Plastikowe elementy można oczywiście powtórnie przetworzyć. Dostępny w pięciu kolorach. Bardzo chętnie wybierany gadżet reklamowy ze względu na swoją atrakcyjną cenę, nieszablonowy wygląd oraz lekkość :-) Duża powierzchnia do znakowania sprawi, że logo będzie dobrze widoczne!

Długopisy ekologiczne z logo cały czas zyskują na popularności, coraz więcej firm stawia właśnie na takie rozwiązania. Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy jest bardzo ważne. To dobry czas aby postawić na EKOLOGICZNE gadżety reklamowe i wspólnie zadbać o środowisko :-)