Dobrze dobrane gadżety reklamowe są doskonałym uzupełnieniem działań marketingowych Twojej firmy. Jednak oprócz klasycznych kubków i smyczy, warto również stawiać na bardziej nowoczesne rozwiązania. Szczególnie, jeśli mówimy o gadżetach, które mają być użytkowane przez najmłodszych i młodzież. Jak wybrać tanie gadżety dla dzieci? Czym się kierować zamawiając gadżety reklamowe dla rodzin?

Gadżety reklamowe dla dzieci i rodziny – jak wykorzystać potencjał akcesoriów?

Gadżety reklamowe to popularna forma promocji, która pozwala na zwiększenie świadomości marki i pozyskanie nowych klientów. Wśród dostępnych gadżetów reklamowych można znaleźć wiele propozycji, które skierowane są do dzieci i całej rodziny.

Dzieci uwielbiają kolorowe i zabawne gadżety, takie jak kredki, plecaki czy breloczki, które można podarować na przykład podczas imprez dziecięcych. Tego typu mini gadżety dla dzieci sprawdzają się w podróży, jako wyprawka do przedszkola czy szkoły. Są również świetnym dodatkiem do zestawów otrzymywanych w ramach kampanii reklamowych kierowanych do rodziców.

Rodziny natomiast doceniają gadżety, które ułatwiają codzienność. Tego typu produkty to z pewnością kubki termiczne lub odzież termiczna, idealna na wycieczki. Świetnym pomysłem są także parasole, które zawsze są przydatne w trakcie wycieczek i wyjazdów: najlepiej, aby były w zróżnicowanych rozmiarach, dostosowanych również do potrzeb maluchów.

Wzmacnianie pozytywnego wizerunku marki z użyciem gadżetów reklamowych jest klasycznym sposobem pozyskiwania klientów, dlatego nie warto bagatelizować znaczenia dobrze dobranych bezpłatnych produktów dla potencjalnych i obecnych klientów marki. 

Czapki, odblaski i inne gadżety sportowe dla dzieci

Angażowanie dzieci w różnego rodzaju aktywności sportowe jest bardzo ważne dla ich rozwoju: w ten sposób uczą się o swoich możliwościach, przezwyciężają trudności, spędzają czas w większym gronie i oczywiście, nabywają umiejętności fizycznych.

Rodzice o tym doskonale wiedzą, dlatego większość rodzin uprawia wspólnie różne dyscypliny sportu. Do najpopularniejszych zalicza się przede wszystkim piesze wycieczki górskie, wyprawy rowerowe, biwakowanie. 

Z tego względu gadżety sportowe są popularnym sposobem na promowanie marki wśród najmłodszych. Czapki, odblaski, termiczne ubrania z logo czy bidony mogą być doskonałym prezentem dla uczestników zawodów i amatorów różnorodnych aktywności sportowych.

W przypadku sportów drużynowych, gdzie istnieje potrzeba jednolitego stroju, można wprowadzić kolorowe skarpety, opaski na ramię czy ochraniacze z logiem sponsorującej firmy. Dzięki temu, nie tylko wzmocnimy swoją pozycję na rynku, ale również stworzymy przyjazny wizerunek, przedsiębiorstwa zaangażowanego w rozwijające aktywności i budowanie lokalnych społeczności. 

Zawsze dobrym darmowym gadżetem dla dzieci są worki gimnastyczne, w których młodzież może nosić ubrania na zmianę, obuwie i sprzęt niezbędny do treningów. 

Wybierając gadżety sportowe dla dzieci należy jednak mieć na uwadze to, że muszą być to trwałe produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jeśli nie będą dobrze się prezentować po kilku praniach, to po prostu nie spełnią swojej podstawowej funkcji, jaką jest budowanie wizerunku solidnej marki. 

Gadżety elektroniczne dla dzieci – jakie warto wybrać?

Bez wątpienia najlepsze gadżety reklamowe dla dzieci to te, które doceniają ich miłość do nowoczesnych technologii. Elektroniczne gadżety reklamowe są popularne wśród marek nie tylko zajmujących się produkcją elektroniki użytkowej: obecnie odchodzi się od oferowania klientom wyłącznie gadżetów związanych z działalnością marki.

Do najczęściej wybieranych, bo też najbardziej praktycznych i pożądanych przez młodzież gadżetów zalicza się: powerbanki, słuchawki bezprzewodowe, głośniki i smartwatche.

Zazwyczaj tego typu gadżety, ze względu na fakt, że nie należą do najtańszych, wykorzystywane są do promocji marki w ramach konkursów czy quizów. Umiejętnie przeprowadzona kampania marketingowa może pomóc wesprzeć edukację czy tez wydarzenia sportowe i tym samym, powiązać markę z wyjątkowo pozytywnymi skojarzeniami. 

Gadżety elektroniczne są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim przyciągają uwagę klientów: dlatego bez wątpienia mając większy budżet na tego typu rozwiązania marketingowe, warto rozważyć tę opcję.

Darmowe gadżety dla dzieci – 7 propozycji do przygotowania na rodzinne firmowe pikniki

Organizacja firmowego pikniku to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy oraz zaoferowania bezpłatnych gadżetów dla dzieci i całych rodzin.

Wśród wielu propozycji, które można przygotować, warto zwrócić uwagę na te, które sprawdzają się zawsze i wszędzie.

Pierwszą z nich są kolorowanki z logiem firmy lub produktu, które dzieci mogą malować podczas pikniku lub zabierać ze sobą do domu. To propozycja dla maluchów, którą docenią szczególnie rodzice poszukujący sposobu na zaangażowanie dziecka w czasie, gdy sami zajmują się konwersacją z innymi. 

Drugą propozycją są balony: zawsze cieszą się olbrzymim uznaniem najmłodszych szczególnie, jeśli wypełnione są helem.

Na firmowych piknikach na pewno sprawdzą się skakanki, frisbee czy piłki, które zachęcą do aktywności fizycznej. Dla najmłodszych dobrze jest przygotować pyszne przekąski w specjalnych, firmowych pudełkach wyposażonych w dodatkowe niespodzianki, takie jak kolorowe długopisy, kubki reklamowe czy breloczki. 

Bez wątpienia dużą popularnością na piknikach cieszą się torby reklamowe z zabawnymi napisami, ale również inne klasyczne rozwiązania jak smycze czy różne rodzaje kubków reklamowych.

Reasumując, niezależnie od tego, na jaki gadżet reklamowy się ostatecznie zdecydujemy, konieczne jest stawianie na jakość. W dobie ekologii, gdy coraz więcej osób zwraca uwagę na zrównoważone wykorzystywanie zasobów i trwałość posiadanych produktów, dobrze jest oferować wyłącznie solidne produkty na lata. Wyłącznie współpraca ze sprawdzoną firmą produkującą gadżety reklamowe jest w stanie to zagwarantować.